Kontakt : +48 608795312 E-mail: info@wirtualneniemcy.pl

HYDRAULIK/ MONTER BIAŁY MONTAŻ – Niemcy Agencje pracy

Nowe
    Dodane Paź 21, 2020 Lokalizacja Niemcy Wyświetlone 15 Ocena
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...
    OPIS:

    OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA DO PRACY NA STANOWISKU:
    HYDRAULIK/ MONTER BIAŁY MONTAŻ

    Miejsce pracy: Niemcy

    Jeśli szukasz pracy u bezpośredniego pracodawcy z wynagrodzeniem na czas znasz komunikatywnie język niemiecki, nie czekaj aplikuj już dziś i zarabiaj w Euro !

    Obowiązki:
    • prace wykonywane będą w starych / nowych mieszkaniach :
    • drobne prace hydrauliczne / przyłącza piecy / wentylacji / biały montaż

    Wymagania :
    • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym,
    • gotowość do szybkiego wyjazdu,
    • doświadczenie w branży hydraulicznej (około 2 lat),
    • prawo jazdy kat B. + auto – warunek konieczny

    Oferujemy:
    • zatrudnienie w zaufanej firmie niemieckiej,
    • możliwość długofalowej współpracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie+ diety,
    • zapewnienie zakwaterowania w dogodnej lokalizacji,
    • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę,
    • możliwość wypłacania zaliczek,
    • respektowane prawo do urlopu ,
    • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

    Aplikując załącz zgodę na przetwarzanie danych CV
    Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie w CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych jest Max Power EU z siedzibą w Bielanach Wrocławski ul. Wrocławska 7 55-040 Kobierzyce. Twoje dane będziemy przetwarzać w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, w celu przesyłania informacji marketingowych oraz handlowych. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz w Klauzuli informacyjnej RODO. Jeśli chcesz, abyśmy umieścili Twoje CV w naszej bazie wyraź zgodę na przetwarzanie przez Max Power EU Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Max Power EU. http://max-power.com.pl/RODO/Zgoda_CV_link.pdf

    WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO OGŁOSZENIODAWCY

    Czy jesteś człowiekiem! Proszę wpisać wynik 5+3=?

    Najnowsze ogłoszenia