Kontakt : +48 608795312 E-mail: info@wirtualneniemcy.pl

kierowca CE LIDL Niemcy Dam pracę

Nowe
    Dodane Paź 7, 2020 Lokalizacja Westerkappeln Wyświetlone 11 Ocena
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...
    OPIS:

    Pośrednictwo pracy Alex – Job poszukuje osób zainteresowanych praca jako kierowca ciężarówki C+E dla dużej firmy logistycznej współpracującej dla Lidla..
    Firma posiada kilka dostępnych lokalizacji-

    Opis stanowiska
    praca w systemie 3/1 lub do uzgodnienia
    rozwożenie towaru do wyznaczonych punktów
    wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowanych materiałów
    zabezpieczenie załadunku
    dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystosc
    Wymagania
    czynne prawo jazdy kategorii lub C+E kod 95
    karta kierowcy
    umiejętność pracy w zespole
    chęć do pracy, zaangażowanie
    uczciwość i sumienność
    Oferujemy
    stabilne warunki zatrudnienia
    umowę o pracę z niemiecka firma
    pracę w przyjaznej atmosferze
    możliwość rozwoju zawodowego
    atrakcyjne wynagrodzenie.
    zapewniamy zakwaterowanie
    Codzienne diety
    Ubezpieczenia, składki socjalne i emerytalne odprowadzane w Niemczech
    Możliwość ubiegania się o Kindergeld oraz inne świadczenia socjalne

    WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO OGŁOSZENIODAWCY

    Czy jesteś człowiekiem! Proszę wpisać wynik 5+3=?

    Najnowsze ogłoszenia