Kontakt : +48 608795312 E-mail: info@wirtualneniemcy.pl

Pracownik magazynu Unna Niemcy Dam pracę

10,15
    Dodane Paź 7, 2020 Lokalizacja unna Wyświetlone 11 Ocena
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...
    OPIS:

    Pośrednictwo Pracy Alex – Job poszukuje młodych mężczyzn do pracy w magazynie z warzywami i owocami na terenie Unny kolo Dortmundu.

    Opis stanowiska
    Komisjonowanie towaru
    zbieranie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem sklepów w systemie
    kompletacja towaru, proste prace magazynowe
    Wymagania
    Umiejętność pracy w zespole,
    Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,
    Sprawność fizyczna wystarczająca do wykonywania powierzonych zadań,
    Uczciwość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    podstawy jezyka niemieckiego badz angielskiego
    Oferujemy
    zapewniamy zakwaterowanie
    legalne zatrudnienie
    terminowo wypłacane wynagrodzenie
    możliwość wypracowania nadgodzin
    wysokie wynagrodzenie

    WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO OGŁOSZENIODAWCY

    Czy jesteś człowiekiem! Proszę wpisać wynik 5+3=?

    Najnowsze ogłoszenia