Kelnerka w restauracji hotelowej -Niemcy

    Osterburken, Niemcy

    €1,600.00 (do negocjacji)

    Cena / Stawka : €1,600.00 (do negocjacji)
    Data : 25 lipca 2022
    Lokalizacja : Osterburken, Niemcy

    Szczegóły ogłoszenia

    OPIS STANOWISKA

    Miejsce pracy: małe miasto Osterburken, w pobliżu miasta Heilbronn, Badenia Wirtembergia zachodnie Niemcy

    Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie

    Okres pracy: na stałe. Praca jest w niemieckiej restauracji z hotelem z miasta 74706 Osterburken. Pracodawca oferuje bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.

    Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, piątki są wolne

    Godziny pracy w systemie 2-zmianowym, ok. 175 do 200 godz. miesięcznie

    Główne zadania:

    Przygotowanie sali dla gości

    Obsługa gości w restauracji

    Dbanie o porządek w restauracji

    Doradztwo w zakresie menu, wina i innych napojów alkoholowych i bezalkoholowych

    Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

    WYMAGANIA

    Udokumentowane doświadczenie zawodowe kelnerka lub ogólnie w gastronomii

    Znajomość win, kaw, win i napojów alkoholowych mile wydziana

    Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego mile widziana

    Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2 / B1), znajomość języka angielskiego mile widziana, ale niekonieczna

    Zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do gości i współpracowników

    Akceptacja pracy również podczas weekendu i wieczorami, często praca pod presją czasu

    Wysoka motywacja do pracy, punktualność, sumienność i dokładność

    Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

    Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

    NASZA OFERTA

    Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

    + 24 dni płatnego urlopu

    Wynagrodzenie miesięczne netto: 1500 do 1600 euro

    + Napiwki netto: od 100 do 200 euro netto / mies.

    + Darmowe wyżywienie

    Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę (1-osobowy pokój z internetem)

    SPOSÓB APLIKOWANIA

    Tylko kandydatki spełniające wymagania proszę o przesłanie CV w wersji niemieckiej na e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

    Agencja Pracy PolFach

    Magdalena Reinhardt

    Wilhelmstr. 18

    72793 Pfullingen

    Niemcy

    Tel. 004915145968052

    info@polfach.de

    www.polfach.de

    Jeśli natrafisz na jakiś problem to skontaktuj się z administratorem serwisu: info@wirtualneniemcy.pl

    Lokalizacja

    Opublikuj swoją ocenę
    Top