Kierowca kat. D autobus – Niemcy

    Gütersloh, Niemcy

    €2,600.00 (do negocjacji)

    Cena / Stawka : €2,600.00 (do negocjacji)
    Data : 11 sierpnia 2022
    Lokalizacja : Gütersloh, Niemcy

    Szczegóły ogłoszenia

    OPIS STANOWISKA

    • jazda w komunikacji podmiejskiej / po wioskach i miasteczkach na okolo Gütersloh
    • praca czasami tez w weekendy
    • ranne i popoludniowe zmiany

    WYMAGANIA

    • prawo jazdy kat.  D kod 95
    • KILKA STANOWISK PRACY
    • znajomość języka niemieckiego: podstawy.

    NASZA OFERTA

    • wynagrodzenie: 14.60 € /godz czyli min 2600€ brutto na START + nadgodziny extra 25% wiecej i nocki extra tez wiecej platne
    • KURS NIEMIECKIEGO do wykonywania zawodu kierowcy autobusu oplacony przez pracodawce,
    • kwatera zapewniona (do oplaty tylko media)
    • Weihnachtsgeld i Urlaubsgeld,
    • swieta rowniez extra platne, mozliwosc nadgodzin,
    • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich,
    • świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.

    Tel: 0048579141504

    niemcypraca@gmx.de

    Jeśli natrafisz na jakiś problem to skontaktuj się z administratorem serwisu: info@wirtualneniemcy.pl

    Lokalizacja

    Opublikuj swoją ocenę
    Top