Kierowcy autobusu – praca w Niemczech

    Hamburg, Niemcy

    €15.00 (do negocjacji)

    Cena / Stawka : €15.00 (do negocjacji)
    Data : 9 marca 2022
    Lokalizacja : Hamburg, Niemcy

    Szczegóły ogłoszenia

    Komunikacja podmiejska w Hamburgu obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

    Kierowcy autobusu

    Miejsce pracy: Hamburg (z zakwaterowaniem) KAZDY SYSTEM 3/1 lub 4/1 (zawsze 5-6 dni na zjazdy)
    (DARMOWE JEDNOOSOBOWE POKOJE, oplata za media 80 EUR)

    OPIS STANOWISKA

    • jazda w komunikacji miejskiej Hamburga LUB ZASTEPCZA KOMUNIKACJA
    • ranne i popołudniowe zmiany (poukładany plan pracy ) praca na stale!

    WYMAGANIA

    • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewóz osób

    • znajomość języka niemieckiego : komunikatywny (do sprzedaży biletów i kontaktu z pasażerami)

    • 3G –  zatrudnione mogą być osoby zaszczepione lub ozdrowieńcy, a także przetestowane (2 razy w tygodniu opłaca testy firma, reszta na własny koszt pracownika)

    NASZA OFERTA

    • atrakcyjne wynagrodzenie: 15.30 € na start / godz, czyli 2500 € brutto

    • premie + 25% dodatki za nocne godziny + extra płatne 50% za niedziele i 100% święta. NADGODZINY MOZLIWE. WSZYSTKO CO PONAD 175 godz JEST WYPLACANE jako nadgodziny

    • Kierowcy pracują 174 godziny miesięcznie w przewozach dalekobieżnych i okazjonalnych oraz 169,5 godziny w komunikacji miejskiej

    • premia urlopowa

    • Weinachtsgeld

    Kontakt:

    Cambridger str 1 13349 Berlin

    Tel: 0048579141504

    niemcypraca@gmx.de

    Zapraszamy do kontaktu!!!

    Jeśli natrafisz na jakiś problem to skontaktuj się z administratorem serwisu: info@wirtualneniemcy.pl

    Lokalizacja

    Opublikuj swoją ocenę

    Wyślij wiadomość

    Wskazówki bezpieczeństwa dotyczące transakcji
    1. Użyj bezpiecznej lokalizacji, aby poznać sprzedawcę
    2. Unikaj transakcji gotówkowych
    3. Uważaj na nierealne oferty
    Top