Konstruktor szaf sterowniczych – Niemcy

    Niemcy

    €13.00 (do negocjacji)

    Cena / Stawka : €13.00 (do negocjacji)
    Data : 30 marca 2022
    Lokalizacja : Niemcy

    Szczegóły ogłoszenia

    Szybkie kroki do podjęcia pracy
    1 Skontaktuj się z nami 2 Daj nam poznać swoje zalety 3 Wybierz ofertę pracy 4 Wyjedź

    Dlaczego ABC Work:

    • Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
    • Jesteśmy już 5 lat na rynku
    • Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
    • Pomogliśmy już wielu kandydatom

    OPIS STANOWISKA

    Do Twoich obowiązków należeć będą prace instalacyjne i przyłączeniowe w operacjach klienta w zakresie utrzymania ruchu

    WYMAGANIA

    • Aktualne prawo jazdy i auto gotowe do wyjazdu
    • Doświadczenie
    • Język niemiecki na mocno komunikatywnym poziomie.

    NASZA OFERTA

    • od 13 euro/h w zależności od doświadczenia ta kwota może rosnąć
    • zagraniczna umowa o pracę
    • stała opieka polskiego koordynatora
    • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
    • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • terminowo wypłacane wynagrodzenie
    • dobre warunki pracy, miła atmosfera

    W przesyłanych do nas dokumentach (CV) prosimy o załączenie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

    Aby móc wykorzystać Pańską aplikację w przyszłości prosimy o dodatkowe złożenie poniższego oświadczenia poprzez załączenie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu wykorzystania moich danych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

    ABC Work Sp. z o.o. Sp.k.

    ul. Terebelska 67

    21-500 Biała Podlaska

    Tel. +48 570-221-444

    Tel. +48 83 307 04 44

    Nr Agencji Zatrudnienia-12912

    Jeśli natrafisz na jakiś problem to skontaktuj się z administratorem serwisu: info@wirtualneniemcy.pl

    Lokalizacja

    Niemcy
    Opublikuj swoją ocenę

    Wyślij wiadomość

    Wskazówki bezpieczeństwa dotyczące transakcji
    1. Użyj bezpiecznej lokalizacji, aby poznać sprzedawcę
    2. Unikaj transakcji gotówkowych
    3. Uważaj na nierealne oferty
    Top