Kosmetyka betonu – praca w Niemczech

  Leipzig, Niemcy

  €12.00 (do negocjacji)

  Cena / Stawka : €12.00 (do negocjacji)
  Data : 18 marca 2022
  Lokalizacja : Leipzig, Niemcy

  Szczegóły ogłoszenia

  Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów do pracy przy kosmetyce betonu


  Mile widziane teamy 2-3 osobowe


  Wymagania: 

  – min. podstawowa znajomość języka niemieckiego

  – prawo jazdy kat. B + własne auto


  Oferujemy:
  – umowę o pracę na warunkach niemieckich
  – wynagrodzenie od 12 €/h brutto + 50 – 60 € diety netto za każdy przepracowany dzień

  – zagwarantowane zakwaterowanie, opłacane przez pracownika

  – możliwość pracy w nadgodzinach  Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „Kosmetyka betonu, imię i nazwisko”

  Kontakt telefoniczny od Pn-Pt od 08:00-16:00  pod nr tel. +48 514 630 888

  injobs.pl

  ul. Mazurska 1, 11-700 Mrągowo

  pomoc@injobs.pl

  +48 89 762 74 48


  Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. 8 Maja 17/4, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania zachowując prawo uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie ich przetwarzania. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e – mail na adres info@injobs.pl ”

  Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”

   


  Jeśli natrafisz na jakiś problem to skontaktuj się z administratorem serwisu: info@wirtualneniemcy.pl

  Lokalizacja

  Leipzig, Niemcy
  Opublikuj swoją ocenę
  Top