Opiekun, opiekunka do małżeństwa – praca Niemcy

  Essen, Niemcy

  €1,800.00 (do negocjacji)

  Cena / Stawka : €1,800.00 (do negocjacji)
  Data : 30 sierpnia 2022
  Lokalizacja : Essen, Niemcy

  Szczegóły ogłoszenia

  OPIS STANOWISKA

  Dojazd: 07.09
  Stawka: 1800 €
  Miejscowość: 21266 Jesteburg bei Hamburg

  Poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do miłego małżeństwa. Palenie papierosów tylko na zewnątrz.

  Do opieki:
  – seniorka (80 lat, ok. 60 kg, ok. 165 cm, PG 3) – leżąca, z zaawansowaną demencję/alzheimera, artrozą, osteoporozą, reumatyzmem, zaburzeniami rytmu serca i inkontynencję moczową- wkładki/pieluchy. Ponadto ma alergie na penicylinę i jod. U seniorki występują też problemy z mówieniem. Potrzebuje kompleksowej pomocy przy myciu/pielęgnacji ciała (w łóżku),  ubieraniu. Wstawanie nocne – 1 w nocy przychodzi Pflegedienst (opieka paliatywna).

  – senior (82 lata, ok. 89 lat, ok. 178 cm), mający trudności w chodzeniu w powodu polineuropatii – o rolatorze, ograniczone jest też czucie w palcach dłoni.  Pan jest po udarze,  cierpi na cukrzycę (insulina), problemy z sercem, artroza. Pan ma lekkie problemy ze słuchem, ale w większości czynności jest samodzielny, niekiedy trzeba pomóc ubrać skarpetki, spodnie lub buty. Sam wstaje w nocy do WC.

  Zadania opiekunki:
  Wsparcie seniorów w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, przygotowywanie posiłków, zakupy, ewentualnie w razie potrzeby opieka nad psem). Ponadto wspólne spędzanie czasu, granie w gry.  Większe zakupy robi rodzina podopiecznych.

  Warunki mieszkaniowe:
  Dom jednorodzinny (120 mkw) z tarasem i ogrodem w centrum miejscowości. Dla opiekunki własne mieszkanie z 2 pokojami, własną łazienką, balkonem, TV, Internet i ewentualnie w razie potrzeby też z własną, małą kuchnią.  W domu jest mały pies, który jest oczkiem w głowie seniorki.  Sklepy do 10 minut pieszo lub 5 minut rowerem. Jest rower i samochód. W odległości spaceru znajdują się różne supermarkety (Penny 200 m, Aldi i REWE 1000 m), a także wiele mniejszych sklepów spożywczych, aptek i innych sklepów. Przystanek autobusowy znajduje się zaledwie kilka kroków od domu. Stamtąd przesiadka do centrum Hamburga.

  WYMAGANIA

  komunikatywny niemiecki, referencje.

  NASZA OFERTA

  Oferujemy tylko sprawdzone zlecenia, super warunki mieszkaniowe dla opiekunów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przemiłych koordynatorów w Polsce i w Niemczech.

  Pflegeteam sp.z o.o.

  ul. Poznańska 21/48

  00-685 Warszawa

  tel. +48 500075533

  tel. +48 600131909

  biuro@pflegeteam.pl

  praca@pflegeteam.pl

  www.pflegeteam.pl

   


  Jeśli natrafisz na jakiś problem to skontaktuj się z administratorem serwisu: info@wirtualneniemcy.pl

  Lokalizacja

  Essen, Niemcy
  Opublikuj swoją ocenę
  Top