Praca bez języka w opiece – Niemcy

    Niemcy

    €1,100.00 (do negocjacji)

    Cena / Stawka : €1,100.00 (do negocjacji)
    Data : 12 marca 2022
    Lokalizacja : Niemcy

    Szczegóły ogłoszenia

    ZATRUDNIMY

    PRACA W OPIECE BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA – 1100€ GWARANCJA ZATRUDNIENIA + PREMIA ŚWIĄTECZNA

    Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz
    Od 2010 roku oferuje LEGALNE i BEZPIECZNE zatrudnienie w Opiece na terenie Niemiec (oferty bez znajomości języka).

    Koniecznie sprawdź nas na:
    pracadlaopiekunek24.pl

    Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem
    „Pracodawca Godny Zaufania”.
    Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!!

    Pracuj jako Opiekunka osób starszych i ucz się języka niemieckiego.
    Zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami. To ty decydujesz.

    !!! Każda opiekunka która się zgłosi ma gwarancję zatrudnienia !!!

    +PREMIA ŚWIĄTECZNA

    Termin wyjazdu:
    – na 6 lub 8 tygodni

    Zakres obowiązków:
    prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy, pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach, ubieranie, mycie, karmienie, wspólne spędzanie czasu, gry, zabawy, spacery.

    Wymagania:
    – doświadczenie w opiece na osobami starszymi (akceptujemy doświadczenie w rodzinie, wśród bliskich osób).
    – dobry stan zdrowia

    Oferujemy:
    – Codzienne wsparcie osoby(koordynatora) ze znajomością języka niemieckiego.
    – Szkolenie wstępne z języka niemieckiego
    – Legalne i bezpieczne zatrudnienie
    – Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
    – Jasne i klarowne zasady współpracy, bez haczyków czy niezrozumiałych umów.
    – Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
    – Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50 EURO
    – Premie na Święta !!!
    – Transport oraz zwrot kosztów podróży
    – Opiekę i stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec i Polski
    – Nie pobieramy żadnej prowizji

    !!! REKRUTUJEMY OSOBY Z TERENU CAŁEJ POLSKI !!!

    W swojej ofercie posiadamy również zlecenia w opiece ze znajomością języka niemieckiego na poziomie:
    podstawowym, komunikatywnym, dobrym i bardzo dobrym.
    (wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka niemieckiego i warunków pracy do 1600€ netto).
    Już dzisiaj dołącz do grona zadowolonych opiekunek CJ KONIK.

    Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie:

    KONTAKT:
    tel: 534 603 100 – czynny 24h
    tel: 794 935 437
    tel: 731 913 716
    tel: 570 718 736
    LUB
    – wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

    Dział rekrutacji CJ KONIK
    ul. Słowiańska 17/1
    67-200 Głogów

    Znajdziesz nas również w GUBINIE!

    Nowy oddział Centrum Językowe KONIK

    66-620 Gubin ul. Kopernika 3
    68 32 00 138 – oddział Gubin
    tel: 794 935 437 – Halina
    pracujemy w dni robocze od 8 do 16

    Zapraszamy!

    Jeśli natrafisz na jakiś problem to skontaktuj się z administratorem serwisu: info@wirtualneniemcy.pl

    Lokalizacja

    Niemcy
    Opublikuj swoją ocenę

    Wyślij wiadomość

    Wskazówki bezpieczeństwa dotyczące transakcji
    1. Użyj bezpiecznej lokalizacji, aby poznać sprzedawcę
    2. Unikaj transakcji gotówkowych
    3. Uważaj na nierealne oferty
    Top