Pracownik magazynowy / Monachium – Niemcy

    Monachium, Niemcy

    €12.00 (do negocjacji)

    Cena / Stawka : €12.00 (do negocjacji)
    Data : 23 marca 2022
    Lokalizacja : Monachium, Niemcy

    Szczegóły ogłoszenia

    Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) dla niemieckiego klienta poszukuje pracowników magazynowych z artykułami spożywczymi.

    Miejsce pracy: Monachium

    Praca dla par, grup, singli

    WEŹ UDZIAŁ W REKRUTACJI!

    Twoje obowiązki:

    -Proste prace na magazynie z artykułami spożywczymi w zależności od stanowiska:

    – kompletowanie zamówień

    – praca ze skanerem

    – odbieranie i rozkładanie towaru

    – przygotowywanie produktów do realizacji zamówień

    – pakowanie

    Pracodawca oferuje:

    – umowę o pracę na czas określony : pełny etat

    – bezpośrednie zatrudnienie z niemieckim pracodawcą

    – stawka 12 euro/h brutto, dodatek za pracę w porze nocnej 25%,

    Miesięcznie :1540 euro netto ( na rękę ) ok. 7100 PLN netto bez nadgodzin.

    – BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE w pełni wyposażone  z dostępem do Internetu finansowane przez pracodawcę.

    – Szkolenie zakładowe oraz stała opieka na miejscu w języku polskim.

    – zwrot kosztów dojazdu do pracy 97 euro miesięcznie .

    – gwarancja godzin pracy: 40/tygodniowo ! + możliwość pracy w nadgodzinach.

    -praca w systemie zmianowym  (zmiana poranna, popołudniowa, nocna) – zgodnie z grafikiem

    -opieka koordynatora w j. polskim

    – zameldowanie na terenie Niemiec

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    – chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec/Monachium

    – nie wymagamy znajomości j. obcego

    – dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

    – punktualność i rzetelność w pracy

    Więcej informacji +48 530 009 940/ +48 796 662 292 / +48 691 839 554 / +48 74 300 00 15

    WorkProfi

    ul. Broniewskiego 1B,

    58-309 Wałbrzych

    Telefon: +48 74 300 00 15

    E-mail: info@workprofi.pl

    Jeśli natrafisz na jakiś problem to skontaktuj się z administratorem serwisu: info@wirtualneniemcy.pl

    Lokalizacja

    Opublikuj swoją ocenę
    Top