Kontakt : +48 608795312 E-mail: info@wirtualneniemcy.pl

Kierowca CE Kassel Dam pracę

62-200
    Dodane Lut 26, 2020 Lokalizacja Kassel Wyświetlone 94 Ocena
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...
    OPIS:

    Pośrednictwo pracy Alex – Job poszukuje osób zainteresowanych praca jako kierowca ciężarówki C+E dla firmy na terenie Kassel. Praca w systemie w systemie 3/1 lub 6/2
    Firma posiada kilka propozycji pracy.

    Opis stanowiska
    rozwożenie medykamentów do wyznaczonych aptek
    wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowanych materiałów
    dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystość

    Wymagania
    Czynne prawo jazdy kategorii lub C+E kod 95
    Karta kierowcy; Podstawowe ADR
    Chęć do pracy, zaangażowanie
    Uczciwość i sumienność
    Język niemiecki lub angielski

    Oferujemy
    Stabilne warunki zatrudnienia
    Umowę o pracę z niemiecka firma/
    Pracę w przyjaznej atmosferze
    Atrakcyjne wynagrodzenie-2 razy w miesiącu
    Zapewniamy weekendowe zakwaterowanie
    Podstawa + Codzienne diety
    Ubezpieczenia , składki socjalne i emerytalne odprowadzane w Niemczech

    WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO OGŁOSZENIODAWCY

    Czy jesteś człowiekiem! Proszę wpisać wynik 5+3=?

    Najnowsze ogłoszenia